JAVNI POZIV ZA PRIJAVU SUDIONIKA ZA FESTIVAL ZNANOSTI

VIDEO: Mjesec muzejskih tajni – Predstavljamo vam našeg zavičajnika Kornelija Tomljenović sa portretom Zore Pul
4. ožujka 2022.
SLATINČANKE …
4. ožujka 2022.

Festival znanosti je manifestacija kojoj je cilj približiti znanost javnosti, odnosno informirati javnost o aktivnostima i rezultatima u području znanosti, poboljšati javnu percepciju znanstvenika te motivirati mlade ljude za istraživanje i stjecanje novih znanja.

Tijekom 20 godina održavanja festivala, u uključile su se brojne institucije i pojedinci s ciljem promicanja znanosti. Ovogodišnja tema je ŽIVOT koja pokrivena sva znanstvena polja. Tijekom manifestacije održavaju se popularna predavanja, radionice, rasprave, izložbe i ostala događanja koja daju doprinos popularizaciji znanosti.

Festival traje od 2. do 7. svibnja 2022. godine, a Zavičajni muzej Slatina po prvi put sudjeluje održavanju festivala.

Svi zainteresirani sudionici svoje aktivnosti mogu prijaviti putem e-maila z.m.slatina@gmail.com  najkasnije do ponedjeljka, 14. ožujka 2022. godine.  U prijavi priložite životopis i sažetak aktivnosti (planirano trajanje, potrebna oprema, vrsta aktivnosti).

Zavičajni muzej Slatina